מקרוני
חדשות
הורה וילד- שותפים באוכל:
המומחים של מקרוני עוזרים לכם לנהל אורח חיים מסודר, בריא וחסכוני יחד עם הילדים - היכנסו לשחק

חדש במקרוני ! אוטו אוכל:
 האוטובוס המבשל של מקרוני בדרכים. להיט!! חדש!!

חוזרים לשגרה עם מקרוני:
 היכנסו לפייסבוק של מקרוני ותהנו מטיפים מדהימים לקראת החזרה לשיגרה

קייטנות איכות- זה אנחנו!:
 מקרוני מגיעים לקייטנה עם הפעלת מאסטר שף סוחפת שלא מפסיקים לדבר עליה...

עונת הבת מצוות בשיאה !:
 בת מצווה שלא ישכחו- שונה, מיוחדת והילדה כוכבת! כל הפרטים כאן- 

דרושים למשפחת מקרוני:
 אנחנו מחפשים עוד אנשי צוות מוכשרים, צעירים, מלאי שמחת חיים שרוצים ללמוד ולעבוד בעבודה מספקת ומתגמלת! בואו להיות חלק ממשפחת מקרוני !

מגוון סדנאות לבנות-איזה כיף לנו!:
Girls just wanna have fun - סדנאות בישול לבנות בלבד!

רק במקרוני- משלמים בתשלומים:
אצלנו ניתן לשלם בכרטיסי אשראי ולחלק לתשלומים

ביקשתם המלצות? בואו תראו מה כותבים עלינו:
המלצות חמות, מכתבי תודה ועוד
הכנסו להמלצות וקראו תגובות של לקוחות לאחר הפעלות.
לקריאה לחצו כאן.

יום הולדת מאסטר שף ילדים :

ממש כמו בתוכנית-

להזמנות צרו קשר 074-7579737


סוף החדשות
קו מפריד

יום הולדת לכל הכיתה

מסיבות ימי הולדת של ילדים לא תמיד קלות ופשוטות לתכנון. אחד הדברים הקשים בתכנון הוא תכנון רשימת האורחים והזמנתם למסיבה, אבל כשילד לומד בבית הספר לפעמים הרבה יותר קל לעשות זאת מכיוון שאפשר פשוט לארגן מסיבת יום הולדת לכל הכיתה. למרות שעבור אנשים מסוימים זה יכול להישמע כמו בלאגן שלם והמון עבודה, למעשה הרבה יותר קל לארגן מסיבת יום הולדת לכל הכיתה מאשר להזמין מס' חברים מצומצם. אחת הסיבות לכך היא שבדרך כלל במסיבות כאלו אפשר להזמין מפעיל שיערוך לילדים פעילות מעניינת והתלמידים, שירגישו בסביבה הטבעית שלהם, יהיו קלילים יותר וישתתפו בפעילויות בצורה נפלאה.
 
מה עושים במסיבת יום ההולדת?
 
מסיבות יום הולדת לכל הכיתה שמארגנים במקרוני הפקות כל הילדים יוצאים עם חוויות נהדרות ואפילו ידע חדש שנרכש במהלך המסיבה. במסיבות יום ההולדת של מקרוני הילדים לומדים על הבישול ועל מדינות שונות וסגנונות הבישול השונים באותן מדינות, הם מקבלי חומרי גלם ומכינים בעצמם בצקים לפיצות או מאכלים אחרים וכמובן זוכים לאכול אותם ביחד עם מאכלים נוספים וטעימים. פעילות מסוג זה, חוסכת לכם - ההורים - לא רק כאב ראש גדול בתכנון, אלא גם כסף מכיוון שלא תצטרכו לדאוג למאכלים השונים שיוגשו במסיבה מכיוון שמקרוני הפקות דואגים לכל זה.
הבישול והאפייה נעשים בהשגחת צוות מפעילים מעולה ומנוסה שמתמחה בהפעלות מסוג זה. בנוסף, ההורים יכולים לעזור לילדים ובכך נוצרת חוויה מגבשת ומיוחדת במינה. בסוף המסיבה יקבלו הילדים, בנוסף לחוויות, מתנה קטנה לכל ילד ואפילו תעודת שף.
 
למי מתאימות הפעילויות?
 
ראוי לציין שהפעילויות השונות מותאמות לגילאי הילדים ולשכת הגיל של הכיתה כולה. אנחנו במקרוני מבצעים מסיבות ימי הולדת לכל הכיתה ובנוסף לכך מבצעים יום הולדת בגן הילדים, גן קטנים או גן חובה. הכנסו לקישורים הרלוונטיים לכם לפרטים נוספים או השתמשו בתפריט הניווט באתר כדי להגיע לפעילות הגיל המתאים.
 
אלמנט עיצובי
ריק
תורמים לקהילה
מעוניינים בחווית יום הולדת מדהימה? השאירו פרטים