מקרוני
חדשות
הורה וילד- שותפים באוכל:
המומחים של מקרוני עוזרים לכם לנהל אורח חיים מסודר, בריא וחסכוני יחד עם הילדים - היכנסו לשחק

חדש במקרוני ! אוטו אוכל:
 האוטובוס המבשל של מקרוני בדרכים. להיט!! חדש!!

חוזרים לשגרה עם מקרוני:
 היכנסו לפייסבוק של מקרוני ותהנו מטיפים מדהימים לקראת החזרה לשיגרה

קייטנות איכות- זה אנחנו!:
 מקרוני מגיעים לקייטנה עם הפעלת מאסטר שף סוחפת שלא מפסיקים לדבר עליה...

עונת הבת מצוות בשיאה !:
 בת מצווה שלא ישכחו- שונה, מיוחדת והילדה כוכבת! כל הפרטים כאן- 

דרושים למשפחת מקרוני:
 אנחנו מחפשים עוד אנשי צוות מוכשרים, צעירים, מלאי שמחת חיים שרוצים ללמוד ולעבוד בעבודה מספקת ומתגמלת! בואו להיות חלק ממשפחת מקרוני !

מגוון סדנאות לבנות-איזה כיף לנו!:
Girls just wanna have fun - סדנאות בישול לבנות בלבד!

רק במקרוני- משלמים בתשלומים:
אצלנו ניתן לשלם בכרטיסי אשראי ולחלק לתשלומים

ביקשתם המלצות? בואו תראו מה כותבים עלינו:
המלצות חמות, מכתבי תודה ועוד
הכנסו להמלצות וקראו תגובות של לקוחות לאחר הפעלות.
לקריאה לחצו כאן.

יום הולדת מאסטר שף ילדים :

ממש כמו בתוכנית-

להזמנות צרו קשר 074-7579737


סוף החדשות
קו מפריד

יום הולדת לגיל 7

כשהיינו ילדים, היינו חוגגים ימי הולדת עם אותם המשחקים והפעילויות הקבועים. גם אם היינו עוברים לעיר אחרת, היינו מכירים את כל כללי המשחקים. לכן, כשאנחנו מנסים לארגן יום הולדת לגיל 7, אנחנו נזכרים כמה נהננו מהמשחקים הפשוטים של פעם ואולי אפשר לשלב אותם גם היום. אפשר לערוך מסיבת יום הולדת עם משחקים של פעם ואפשר גם רק לשלב אותם בין לבין פעילויות אחרות במסיבת יום ההולדת. אז אם נפלה בחלקכם ההזדמנות לארגן יום הולדת לגיל 7, הנה לכם כמה רעיונות, או יותר נכון תזכורות:
רעיונות ליום הולדת 7
'חבילה עוברת' - חבילה עוברת זה משחק מקסים, מהנה ובעיקר מגבש. המשחק כבר הופך להיות רלוונטי בגיל 7, כאשר ילדים בגיל הזה כבר יודעים קרוא וכתוב לרוב. הרעיון במשחק, מי שזקוק לרענון, הוא שילד יום ההולדת או מישהו שנבחר, מתחיל עם חבילה שעליה רשום הנחיה כמו "תעביר את החבילה לילד/ה עם חולצה כחולה" לאחר מכן הילד מעביר את החבילה למי שהוא בוחר, והילד או הילדה הנבחרים, פותחים את החבילה ומגלים חבילה נוספת ועליה הוראות נוספות. כך הלאה עד שהאחרון זוכה בעצם בהפתעה שנעטפה. המשחק פשוט להכנה - דורש רק הפתעה קטנה, כמה עיתונים, נייר סלוטייפ ופתקים. אפשר לשלב הומור כדי להגביר את ההנאה מהמשחק.
משחק נוסף שנהגנו לשחק, הוא 'נר בבקבוק' - קושרים עם חוט תפירה נר (מהסוג הארוך, של חנוכה למשל) ואותו קושרים לילד, כאשר הנר נמצא בחלק האחורי של הגוף. על הרצפה מונח בקבוק ריק ופתוח. על הילד להכניס את הנר לפתח הבקבוק בלי לגעת עם הידיים. הסיבה שילדים כל כך אוהבים את המשחק הזה, הוא כי הוא גם אתגר עבורם, וגם מצחיק את כל הילדים.
'פרה עיוורת' - משחק למי שרוצה קצת להפעיל את הילדים. הילד שנבחר להיות פרה עיוורת, מכסה את עיניים בחולצה או בד כלשהו, ועכשיו הוא צריך לתפוס ילדים אחרים כשעיניו עצומות. הילד הראשון שהוא תופס, הופך להיות ה'פרה העיוורת' הבא במשחק.
משחקים נוספים שאפשר להשתמש בהם בקלות ביום הולדת לגיל 7 הם טלפון שבור, דג מלוח, מי אני וכו'.
תמיד מומלץ להזמין מפעיל!
בכל זאת, תכנון המשחקים האלה לבד יכול להיות קצת בעייתי. לעיתים, ההורים הם אלה שאחראיים על האוכל והאירוח של הילדים האחרים וצריכים לדאוג שהכל פועל כשורה. מה גם שלא כל ההורים מעוניינים להנחות כיתה של ילדים. לכן, מפעיל יום הולדת לגיל 7, זה בהחלט משהו שמומלץ לחשוב עליו. מפעילי יום הולדת יכולים לדאוג להפעלה מא' ועד ת' תוך כדי שמירה על הסדר והבנה של מה ילדים בגיל הזה צריכים. אז גם אם אתם רוצים לארגן יום הולדת בסגנון של פעם, עם המשחקים המסורתיים והנצחיים, אפשר לחפש מפעיל יום הולדת בסגנון הזה, והוא כבר יתאים לכם את כל הפעילויות הנדרשות כדי שלכם יהיה ראש שקט ולילדים תהיה חוויה בלתי נשכחת.
 
אלמנט עיצובי
ריק
תורמים לקהילה
מעוניינים בחווית יום הולדת מדהימה? השאירו פרטים