מקרוני
חדשות
הורה וילד- שותפים באוכל:
המומחים של מקרוני עוזרים לכם לנהל אורח חיים מסודר, בריא וחסכוני יחד עם הילדים - היכנסו לשחק

חדש במקרוני ! אוטו אוכל:
 האוטובוס המבשל של מקרוני בדרכים. להיט!! חדש!!

חוזרים לשגרה עם מקרוני:
 היכנסו לפייסבוק של מקרוני ותהנו מטיפים מדהימים לקראת החזרה לשיגרה

קייטנות איכות- זה אנחנו!:
 מקרוני מגיעים לקייטנה עם הפעלת מאסטר שף סוחפת שלא מפסיקים לדבר עליה...

עונת הבת מצוות בשיאה !:
 בת מצווה שלא ישכחו- שונה, מיוחדת והילדה כוכבת! כל הפרטים כאן- 

דרושים למשפחת מקרוני:
 אנחנו מחפשים עוד אנשי צוות מוכשרים, צעירים, מלאי שמחת חיים שרוצים ללמוד ולעבוד בעבודה מספקת ומתגמלת! בואו להיות חלק ממשפחת מקרוני !

מגוון סדנאות לבנות-איזה כיף לנו!:
Girls just wanna have fun - סדנאות בישול לבנות בלבד!

רק במקרוני- משלמים בתשלומים:
אצלנו ניתן לשלם בכרטיסי אשראי ולחלק לתשלומים

ביקשתם המלצות? בואו תראו מה כותבים עלינו:
המלצות חמות, מכתבי תודה ועוד
הכנסו להמלצות וקראו תגובות של לקוחות לאחר הפעלות.
לקריאה לחצו כאן.

יום הולדת מאסטר שף ילדים :

ממש כמו בתוכנית-

להזמנות צרו קשר 074-7579737


סוף החדשות
קו מפריד

יום הולדת לגיל 9

אירוע יום הולדת הוא מרגש ומלא בשמחה והנאה, והדבר נכון עוד יותר, כשמדובר בילדים. ילדים בגיל בית הספר היסודי, נרגשים לקראת יום הולדתם, בו יוכלו לבלות עם כל חבריהם וכל תשומת הלב של הנוכחים תהיה מופנית אליהם. ילדים, כמו המבוגרים, אוהבים לחגוג עם חברים, להיות במרכז המסיבה ולבקש משאלה. לכן, מסיבות יום הולדת עם הכיתה הן דבר נפוץ ומקובל כדי לחגוג יום הולדת. בכיתה ג', הילדים כבר מכירים את חבריהם לכיתה ומבחינה התפתחותית, לרוב יודעים גם קרוא וכתוב ולכן יש יותר אפשרויות להפעלות באירוע. על מנת להפיק ולתכנן את האירוע בצורה המיטבית, רצוי לתת את הדעת לגבי מספר דברים.
 
תכנון יום הולדת 9
כשרוצים לארגן יום הולדת לגיל 9, חשוב שנוודא מראש את התאריכים הנכונים לחגיגה. כך נוכל לוודא שהתאריך מתאים לשאר הכיתה ולא מתנגש עם ימי הולדת של ילדים אחרים בכיתה. במידה וכן, אפשר או להזיז או לחבר ימי הולדת ביחד, אם מדובר בחברים קרובים ובהסכמת ילדי יום ההולדת והוריהם כמובן. בעיה מוכרת נוספת בגילאים האלו, הוא ילדים אשר נולדו בחופש הגדול. במקרה זה, אפשר לחגוג לילד בתאריך יום הולדתו עם המשפחה וחברים קרובים ולארגן מסיבת יום הולדת בשבוע הראשון ללימודים או בשבוע האחרון ללימודים. אם אתם בקשר רציף עם המורה והורי התלמידים, אפשר לנסות גם לארגן חגיגה בתאריך שנופל על החופש הגדול, רק לקחת בחשבון שחלק מהמשפחות צפויות להיות בחופשה ולפני שסוגרים את כל הפרטים, יש לוודא שמספיק ילדים יגיעו כדי להבטיח לילד או ילדת יום ההולדת, מסיבה חוויתית וכיפית עם כל החברים.
 
מיקום האירוע צריך להכיל את כמות המשתתפים אך בחירתו תלויה גם בעונה. בחודשי הקיץ החמים, יש לבחור מקום סגור או מקום מוצל. אם בחרתם בפארק או יער, לא לשכוח להצטייד בהרבה מים ולדאוג שהילדים אכן שותים. בחודשי החורף, במידה וצפוי לרדת גשם, אפשר לסגור סטודיו או אולם, או אפילו לבקש לחגוג בכיתה בבית הספר. אם לא צפוי גשם חזק מדי או רוחות מפרצים, אפשר לארגן סוכך נגד גשם כדי שאם יפתיעו אותנו משקעים באמצע, הפעילות תמשיך כרגיל.
 
הזמינו מפעיל ליום הולדת! 
ארגון יום הולדת לגיל 9 יכול להיות כרוך בהרבה עבודה ובחינה של ההורים לגבי מה הכי טוב לילד ולגיל. לכן, הזמנת מפעילי יום הולדת הוא דבר שמומלץ להשקיע בו כדי להפיק אירוע יום הולדת בלתי נשכח. כשמזמינים מפעיל ליום ההולדת, מומלץ לשתף את הילד או הילדה החוגגים, בבחירה של המפעיל. צריך שלילד ולמפעיל תהיה כימיה ושמרכז האירוע יהיה ילד יום ההולדת ולא המפעיל. חשוב באמת לבחור מישהו מקצועי וכריזמטי שיארגן פעילות שמתאימה לאופי הילד, אופי הכיתה והכי חשוב, תתאים ליכולות ולרצונות של גיל 9, כדי שכל הכיתה תהנה מאירוע חברתי מוצלח ומעניין.
 
אלמנט עיצובי
ריק
תורמים לקהילה
מעוניינים בחווית יום הולדת מדהימה? השאירו פרטים